ICP-MS spektrometry

NexION 5000

PerkinElmer, jako leader v oblasti anorganické analýzy metodou indukčně vázaného plazmatu (ICP), představil v roce 2020 první multi-kvadrupólové ICP-MS NexION 5000. Tento unikátní přístroj se čtyřmi kvadrupóly doplnil portfolio pro prvkovou analýzu o nejvýkonnější nabízené ICP-MS na trhu.

NexION 2200

NexION 2200 ICP-MS má jedinečnou tří-kvadrupólovou konstrukci v kombinaci s novými a osvědčenými technologiemi, včetně druhé generace rozhraní Triple Cone Interface s OmniRing™. Přístroj nabízí vynikající citlivost, vynikající odstranění interferencí, vynikající stabilitu, bezkonkurenční toleranci vůči matrici, vysokou propustnost/větší provozuschopnost, jakož i udržitelnost a nízké provozní náklady.

NexION 1000

NexION® 1000 ICP-MS je ideální vysokovýkonný systém pro rutinní víceprvkové analýzy na stopové úrovni, které splňují regulační standardy a fungují v rámci vašeho rozpočtu. Je vybaven celou řadou patentovaných technologií, které kombinují výjimečnou rychlost a provozní jednoduchost, díky čemuž je vaše laboratoř efektivnější než kdy dříve.

ICP-OES spektrometry

Avio 560 Max

Nejrychlejší optické ICP na trhu. Tento přístroj kombinuje všechny výhody spektrometru Avio  550 Max s ultrarychlým HTS vzorkovacím systémem. Díky tomu se doba analýzy snižuje na třetinu, např. analýza trvající na běžném simultánním spektrometru 1,5 min. trvá pouhých 30 s.

Avio 550 Max

ICP spektrometr Avio 550 Max kombinuje maximální produktivitu s minimálními provozními náklady. Simultánní optický systém se dvěma detektory zajišťuje vysokou citlivost a rozlišení i pro nejnáročnější vzorky. Patentovaná technologie Flat Plate Plasma dává celkovou spotřebu argonu 9 l/min., cca o 50% méně, než jiné ICP spektrometry.

Avio 220 Max

Avio 220 Max je kompaktní ICP-OES spektrometr, který kombinuje vertikální uspořádání plazmy s řadou unikátní hardwarových prvků. Díky nim má přístroj velice nízkou spotřebu argonu, rychlý náběh během několika minut a vynikající citlivost a rozlišení pro všechny prvky.

AAS spektrometry

PinAAcle 900

Pokročilý systém PinAAcle 900 nabízí konfigurace pro pro různé nároky na měření. Samozřejmostí jsou optická vlákna a detektor SSD. Dostupná s technikami plamen, kyveta. Kombinace plamenu a kyvety umístěné v jednom přístroji nad sebou v optimalizovaných pozicích s autosamplerem pro kyvetu. S volbou mezi grafitovým atomizérem (HGA) nebo příčně vyhřívaným grafitovým atomizérem (THGA), v kombinaci s Longitudinální Zeemanovou korekcí nebo deuteriovou lampou.

PinAAcle 500

Základním přístrojem AAS techniky je plamenový PinAAcle 500.
V reálném čase doupaprskový systém s vedením v bezúdržbo- vých optických vláknech a s detekcí pomocí SSD bez použití nákladných PMT detektorů. Kompatibilita pro HCL a EDL lampy. Konstruován jako kompletně korozi odolný AAS s chráněnými elek- tronickými obvody. Korekce pozadí pomocí kontinuálního zdroje záření deuteriové lampy. Volitelně ovládání z dotykového panelu softwarem Syngistic „třemi kroky od nastavení po analýzu“.

FIAS 100 Flow Injection

FIAS je plně integrovaný a automatizovaný systém pro analýzu vstřikování rtuti / hydridu, který poskytuje nové úrovně automatizace a manipulace se vzorky pro AA, ICP a ICP-MS, což dramaticky zvyšuje produktivitu a možnosti laboratoře.

Mikrovlnná mineralizace

Titan MPS

Vlajkovou lodí v oblasti mikrovlnné mineralizace je systém Titan MPS ™. Je to flexibilní, snadno ovladatelný systém pro mikrovlnnou přípravu vzorků tlakovým rozkladem pro následnou anorganickou analýzu pomocí PerkinElmer ® AA, ICP a ICP-MS přístrojů. Systémy Direct Temperature Control (DTC) a Direct Pressure Control (DPC) zajišťují spolehlivé bezkontaktní měření tlaku a teploty v nádobkách.