Multimodální plate readery

VICTOR Nivo Multimode Microplate Reader

Univerzální, prostorově skromné centrum pro odečty z destiček ve vaší laboratoři. S minimálními rozměry 20x27x50cm nezabere skoro žádný prostor a přitom poskytuje všechny konvenční readouty Abs/Lum/Fluo/TRF/FP/Alpha. Temp control, Stacker, Gas Control, Dispenser. Filter based + spectrum absorbance. WiFi remoted control.

EnSight Multimode Plate Reader

EnSight® Multimode Microplate Reader je možné doplnit také o Imaging modul v modalitách pro bright-field a fluorescenční mikroskopii v až ve 4 různých vlnových délkách excitace (385/470/525/632). Software Kaleido™ využívá k analýze obrazu algoritmy sdílené z pokročilých HCS systémů PerkinElmer Opera Phenix a Opereta CLS.

EnVision Multimode Plate Reader

Volba vysokého stupně spolehlivosti. EnVision je pro svoji robustnost využíván ve pharma průmyslu ve screeningových provozech 24/7. Abs/Lum/Fluo/TRF/FP/Alpha na filtrech i quad monochromátoru. Enhanced Luminiscence, Laser based TRF, AlphaScreen HTS. Možno konfigurovat s duálním PMT detektorem pro dvojnásobnou rychlost, případně synchronní dual label readout.

Radiometrická detekce

MicroBeta2 Microplate Counter

Volba v případě miniaturizace liquid scintilačních assyů v objemech ve formátu 24, 96 a 384-wellplates. Filtrační assaye, Binding assye, testy cytotoxicity a proliferace. Lze konfigurovat s 1, 2, 6 a 12 paralelními PMT detektory. Dual-detector koincidenční counting fyzikálně odstraňuje pozadí. TR-LSC mod pro destičky s neprůhledným dnem. Adaptéry pro eppendorfky a 4mL vialky. K dispozici komplementární cell harvestory.

Tri-Carb Liquid Scintillation Counters

Klasická řada counterů pro LSC. Měření v objemech 4, 7 a 20mL vialek. TR-LSC. Alpha Beta Separation. Ultra Low Level Count Mode. Systém Varisette™ umožňuje nepřerušený běh protokolů s kombinovanými objemy vialek.

Wizard2™ Gamma Counters

Řada counterů gamma záření. 1,2,5 nebo 10 nezávislých detektorů. Automatický nebo manuální mod, masivní Pb shielding šachet, zásobník pro 550 nebo 1000 vzorků.

Kontaktujte nás