Servis a aplikační podpora

Servis

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis pro analytické a bio-medicínské přístroje PerkinElmer. Odborně vyškolení servisní technici pro jednotlivé skupiny přístrojů mají 15+ let zkušeností, které využívají pro rychlou diagnostiku a vyřešení servisních událostí. S umístěním skladu náhradních dílů v EU je jejich dostupnost během několika dnů.

Servisní smlouvy

Jako autorizovaný distributor firmy PerkinElmer nabízíme výhodné servisní smlouvy pro zajištění spolehlivého provozu dodávaných přístrojů. Servisní smlouvou se zajistí komplexní péče o přístroj a nejrychlejší řešení servisních událostí.  Do servisní smlouvy je možné zahrnout pravidelné údržby, validace, operační kvalifikace, opravy, vzdálenou diagnostiku nebo aplikační podporu.

Záruční servis a podmínky

Zajišťujeme rychlý záruční servis námi prodaných přístrojů. Díky nejvyšší prioritě je tak dosaženo minimální odstávky i v případě záruční závady. Na nové přístroje je v souladu s globálními podmínkami firmy PerkinElmer poskytována 12 měsíční záruka, pokud není smluvně domluvena jiná délka záruky. Na servisní práce a díly je poskytována záruka 3 měsíce.

Preventivní údržby

PE Systems  provádí komplexní systém preventivní údržby přístrojů PerkinElmer podle doporučeného plánu výrobce. Pravidelným prováděním preventivní údržby se prodlužuje celková životnost přístrojů, předchází se kumulativním závadám v důsledku opotřebení a minimalizují se náhlé servisní události.

Aplikační podpora

Aplikační specialisté PE Systems provádějí aplikační podporu a poradenství pro přístroje PerkinElmer. Pomůžeme Vám nalézt optimální řešení běžných i pokročilých analytických postupů pro maximální využití Vaší přístrojové techniky.

Školení

PE Systems nabízí školení podle potřeb uživatelů se zaměřením na zaškolení nových uživatelů přístrojů,  rutinní používání přístrojů, přípravou vzorků pro analýzu, vyhodnocení naměřených dat nebo pravidelné doškolení uživatelů. V nabídce máme i široký sortiment školení a kurzů, nabízených firmou PerkinElmer.