In-vivo imaging

IVIS Lumina S5 a X5

Vysoce citlivé 2D optické zobrazování (bioluminiscence a fluorescence).
Nízké dávky rentgenového záření s vysokým rozlišením a optickým zobrazením (pouze IVIS Lumina X5).
Vysoká kapacita s FOV 20 x 20  pro současné zobrazení 5 myší.

IVIS Lumina III Series

2D optické zobrazení (bioluminiscence a fluorescence). Rentgenové zobrazení ve variantě Lumina XRMS. Kapacita pro 3 myši. Kompaktní stoplní konstrukce. K dispozici ve 3 různých konfiguracích.

 

 

IVIS Spectrum Series

2D optické zobrazení (bioluminiscence a fluorescence). 3D optická tomografie pro bioluminiscenci a fluorescenci. SpectrumCT zahrnuje ultrarychlý režim mikroCT. Současné zobrazení 5 myší s možností rozšíření na 10. K dispozici ve 3 konfiguracích.

High content screening

Opera Phenix Plus HCS Systems

Vlajková loď Revvity v High-Content mikroskopii. Až 4 velkoformátové sCMOS kamery. Až 5 high-power laserů pro FRET. Spinning disk se Synchrony™ Optics. On deck liquid handling pro Ca2+ flux. 100fps snímkovací frekvence pro rychlé kinetické assaye. Enviro jednotka pro teplotu, CO2 a vlhkost. Acquisition to Analysis software Harmony® – spolehlivost a flexibilita daná 25-ti lety vývoje.

 

Operetta CLS High Content Analysis System

Vstupní brána do světa skutečného High-Content analýzy. Widefield i konfokální verze. 8 x LED zdroj světla. sCMOS kamera. Konfokální spinning disk. Acquisition to Analysis software Harmony®

Live-cell imaging

MuviCyte Live-Cell Imaging System

Systém MuviCyte™ pro zobrazování živých buněk je navržen tak, aby mohl pracovat v inkubátoru pro kultivaci buněk, což vám umožní udržovat buňky v optimálních podmínkách a provádět širokou škálu testů v různých kultivačních nádobách.

Skvělý pomocník pro vaše buněčné assaye. Brightfield a fluorescence ve třech kanálech. Objektivy 4x, 10x, 20x.